O nas

Gdy w Rodzinie pojawia się Dziecko, wraz z nim pojawiają się też ogromne emocje, które na pewien czas opanowują niemal bez reszty życie Najbliższych Małej Pociechy.
Po pewnym czasie nieopisana radość ustępuje miejsca trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój Maluszka.
Pragnieniem wszystkich Rodziców jest, by ich Maleństwo nabywało nowych umiejętności w zgodzie z naturalnym i właściwym dla wieku Dziecka tempem rozwoju, by potrafiło sięgać rączką po grzechotkę, czy samodzielnie chodzić, gdy przyjdzie najwłaściwszy na to czas.
 W świetle wiedzy o rozwoju mózgu, którego najbardziej dynamiczny rozwój ma miejsce w ciągu 3 pierwszych lat życia, im więcej Dziecko w tym czasie doświadczy, tym lepiej dla jego potencjału umysłowego. A zatem im więcej doznań poznawczych oraz sensorycznych zapewnimy w tym okresie Dzieciom, tym lepiej dla ich rozwoju intelektualnego.
Dlatego nasza oferta została wyselekcjonowana w taki sposób, by wspierała rozwój Najmłodszych, w tym konkretne umiejętności na poziomie fizycznym, umysłowym, społecznym i emocjonalnym.
To co jeszcze znajdą Państwo na per bambini, to produkty, które pozwalają najbliższym wyrazić niezwykłe emocje pojawiające się w momencie, gdy Rodzina powiększa się i uwiecznić niepowtarzalne chwile. To m.in albumy, artykuły o charakterze pamiątkowym, prezenty, a także dekoracje dziecięcego pokoju.

 W naszym sklepie www.perbambini.pl znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę, wybrany asortyment dostępny jest również na portalu allegro. Z kolei na stronie pakamera.pl mogą Państwo nabyć wyjątkowe, drewniane klocki naszego autorstwa.

Zapraszamy serdecznie
Zespół per bambini